Kontakt oss

Våre medarbeidere har lang erfaring, og god kompetanse til å komme med råd og veiledning. Våre leverandører holder oss oppdatert på alt som er nytt i henhold til stil og forskrifter. Be oss gjerne om tilbud på alt du måtte ønske. Vi er klare til å hjelpe deg både på vårt lager i Fusa, og på Askøy.


Agnar Skåtun AS

Vinnesvegen 401
5641 Fusa

post@agnarskatun.no
Tlf: 56 58 07 80

Vis kart »

Avd. Askøy

Storebotn Næringspark nr.24
5309 Kleppestø

post@agnarskatun.no
Tlf: 906 44 932

Vis kart »

Ansatte

Bilde av Bjarte Skåtun
Bjarte Skåtun

Administrerende direktør/
Daglig leder
bjarte@agnarskatun.no
56 58 07 90

Bilde av Bjørn Skaathun
Bjørn Skaathun

Salg og faglig veiledning
bjorn@agnarskatun.no
56 58 07 91

Bilde av Asbjørn Hetleflåt
Asbjørn Hetleflåt

Faglig veiledning
asbjorn@agnarskatun.no
56 58 07 96

Bilde av Jarle Dalland
Jarle Dalland

Koordinator Transport, kundebehandler
jarle@agnarskatun.no
56 58 07 93

Bilde av Irene Vinnes
Irene Vinnes

Kundebehandler/Salg/
kontormedarbeider
irene@agnarskatun.no
56 58 07 94

Bilde av Grethe Ivarhus
Grethe Ivarhus

Regnskap, kontormedarbeider
grethe@agnarskatun.no
56 58 07 80

Bilde av Frode Kristoffersen
Frode Kristoffersen

Lager/Kundebehandler
(Avd. Askøy)
frode@agnarskatun.no
924 12 700

Bilde av Beate Ellingsen
Beate Ellingsen

Salgskonsulent
(uteselger)
beate@agnarskatun.no
932 44 935

Bilde av Frank Arne Sørheim
Frank Arne Sørheim

Salg og faglig veiledning

frank@agnarskatun.no

953 04 035